۲۰
آذر

پورتال فروش ورسان

گروه فن آوری ویرا تدبیر ورسان فعالیت خود را از سال 1391 با کسب مجوزهای شورای عالی انفورماتیک کشور، نظام صنفی رایانه ای کشور و اتحادیه صنفی رایانه ای کشور با هدف ارایه‌ی خدمات تأمین، توزیع و پشتیبانی تجهیزات زیرساختی در صنعت فناوری اطلاعات (IT) کشور فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت‌های این مجموعه از همان ابتدای تاسیس، به‌طور خاص بر روی تأمین مجموعه کاملی از برندهای نام آشنای مورد نیاز فعالین حوزه فناوری اطلاعات متمرکز بوده و کسب مجوزهای لازمه در زمینه واردات سبب گردیده که در سبد فروش این مجموعه برندهای همچون Utel, MikroTik, Tenda, Rapiton را بتوان مشاهده نمود.

توزیع سازمان یافته و ارایه مجموعه کاملی از خدمات در پشتیبانی سبب خوشنامی و همکاری طولانی مدت فعالین در بازار فناوری اطلاعات کشور با ورسان گردیده است. اعتماد شما همواره از افتخارت ما در ورسان بوده و ما در ورسان برآنیم تا دامنه تأمین خدمات و محصولات را روز به روز گسترش داده و با ارائه همزمان مجموعه کاملی از خدمات پشتیبانی بتوانیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم. هم‌اکنون، گروه ورسان به‌عنوان اولین و تنها ارایه‌کننده‌ی برندهای Tenda در حوزه اکتیو شبکه و Rapiton در حوزه پسیو شبکه در کشور، سهم بزرگی از نیازهای حوزه فناوری اطلاعات کشور را چه در میان کاربران خانگی و چه در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است.

به گونه‌ای که بیش از چندین هزار نفر از کاربران خانگی و بیش از 100 مجموعه از شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور از محصولات و خدمات ارایه شده توسط ورسان بهره می‌گیرند، که این تعداد به همراه استفاده کننده از دیگر خدمات ورسان در قالب همکاری مشترک در تامین و پشتیبانی ورسان را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات فناوری اطلاعات در کشور تبدیل کرده است. مدیران و کارکنان ورسان در تلاش برای خلق ایده‌ها و خدمات نوین هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان هستند.

پورتال ویژه فروش ورسان از تاریخ 21 آذرماه 1397 باز خواهد گردید، اولین پورتال در برگیرنده سری محبوب و موفق Starwars می باشد، این پورتال به مدت 1 ماه الی 21 دی ماه 1397 باز خواهد بود.

پورتال ویژه فروش ورسان در هر ماه بر مبنای یک مجموعه سینمایی باز و در طی مدت زمانی که هریک از پورتال باز می باشد، محصولات منتخب از هریک از برندهای ارایه شده توسط ورسان درارای شرایط ویژه فروش می باشد. شرایط ویژه فروش در برگیرنده کلیه نمایندگان و همکاران ورسان بوده، که شامل قیمت محصول، شرایط و مدت زمان تصویه ویژه می باشد. پورتال Starwars باز بوده و در تمامی برندهای ورسان محصول منتخب در این پورتال قابل سفارش می باشد. به منظور کسب اطلاعات تکمیلی، شما همراهان گرامی را به بازدید از محصولات منتخب تا پیش از زمان بسته شدن این پورتال دعوت می نماییم.

 

پروژه پورتال های فروش ورسان و تحت مدیریت هنری امین ارقش اجرا گردیده است. در ادامه به صورت ماهیانه از بعد ویژوال بصری و محتوایی در حال به روز رسانی می باشد.