۰۲
آذر

هویت تجاری برند رپیتون

شرکت Rapiton Technology فعالیت خود را در آستانه قرن بیست و یکم در زمینه طراحی و تولید زیرساخت های ارتباطی در کشور انگلستان آغاز نموده است و امروزه به نامی آشنا برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان حرفه ای تجهیزات شبکه به خصوص کابل های ارتباطی تبدیل شده است. شرکت Rapiton سعی در تامین و تولید محصولات جدید و با کیفیت ، در جستجو و توسعه محصولات جدیدتری در جهت تامین تقاضاهای متغیر بازار می باشد. این برند همواره تلاش نموده است تا سه اصل کیفیت کالا، قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش را سرلوحه فعالیت خود قرار دهد و با گام برداشتن براساس شعار Rapid Tone of Technology اسباب رضایت مشتریان خود را فراهم نماید. استراتژی اصلی برند Rapiton بر نوآوری مداوم در محصولات، راه حل ها و خدمات، توسعه ی کارکنان، آموزش مشتری می باشد. شرکت ورسان به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران، با ارایه گارانتی 25 ساله برای محصولات رپیتون تلاش نموده تا مفهوم کیفیت و خدمات پس از فروش را همزمان به بازار آی-تی کشور بیفزاید.

پروژه هویت تبلیغاتی برند رپیتون شامل ساختار تبلیغاتی برند مسترویژوال اصلی)، اضافه نمودن رنگ برند (بنفش) و کلیه طرح های تبلیغاتی شامل پوسترها, کاتالوگ و … بوده است. در طراحی ساختار تبلیغاتی ارزش هایی برند مانند پیشرو بودن و تکیه بر مفاهیم تکنولوژیک در ساختار طرح ها پیاده گردیده است.

 

پروژه هویت تجاری تبلیغاتی برند رپیتون در بازار ایران با همکاری ورزشکار فرهیخنه رشد پرورش اندام دکتر حسین روشنی به عنوان مدل تبلیغاتی و هنرمند عزیر آقای علی رجبی به عنوان عکاس و تحت مدیریت هنری امین ارقش اجرا گردیده است.