ورسان مفتخر است علاوه بر توزیع تجهیزات تخصصی شبکه، با دریافت نمایندگی رسمی از برند Tenda در سطح کشور سیاست خود را برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان مشخص نماید و با قیمتی قابل رقابت در بازار ایران توانسته است، هرم فروشی را متشکل از سیستم نمایندگی در سراسر ایران فراهم آورد.

مجوز ها

واحد بازاریابی و فروش

این واحد در طول مدت فعالیت خود اقدام به دریافت نمایندگی رسمی از شرکت Tenda نموده و همچنین محصولات تخصصی شبکه را از برندهای  معتبر بین المللی توزیع نموده است.

این شرکت با توانایی مالی و روابط گسترده بین المللی خود توانسته در این مدت، در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت ممکن تجهیزات را به کارفرمایان و مشتریان خود ارائه دهد.

واحد پروژه های فنی

شرکت ورسان با در اختیار داشتن کارشناسان فنی خبره و باتجربه اقدام به ارائه راهکارهای بهینه در زمینه های زیر نموده است:

  • — طراحی و اجرای پروژه های دیتاسنتر
  • — طراحی و اجرای پروژه های زیر ساخت شبکه به کمک تجهیزات سیسکو
  • — طراحی و اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
  • — طراحی و اجرای پروژه های ارتباطات وایرلس
  • — طراحی و اجرای پروژه های ترانکینگ

طراحی و اجرای پروژه های دیتاسنتر

مراکز داده در حال حاضر جز یکی نیازهای روز صنعت IT کشورمان می باشد.

مرکز داده مکانی است که سیستم های کامپیوتری و تجهیزات جانبی مربوط به آن‌ها مانند سیستم های ذخیره سازی و ارتباطی را در خود جای می‌دهد.

        مراکز داده می توانند محل ذخیره سازی اطلاعات یک شرکت،سازمان و یا کشور باشند . از همین رو نیاز به طراحی، اجرا و پشتیبانی با رعایت کلیه استانداردهای روز دنیا دارند.

ورسان نیز به عنوان یکی از شرکت های متخصص در این زمینه توانسته با بهره گیری از نیروهای متخصص و زبده در این راستا رضایت کارفرمایان خود را جلب نماید.

 

طراحی و اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

واحد فنی این شرکت توانایی طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های Microsoft و Linux را دارا می باشد.

اعم سرویس های ارائه شده از این واحد به شرح ذیل زیر می باشد:

—       DomainController

—       Mail Server

—       TMG/ISAServer

—       System Center

—       …

 

طراحی و اجرای پروژه های ارتباطات وایرلس

ارتباطات وایرلس در صورت طراحی و اجرای کارشناسانه می تواند به عنوان یک روش امن و بهینه ارتباطی مورد استفاده قرار گیرد.

کارشناسان این شرکت با تسلط بر انواع تجهیزات وایرلس و برندهای معتبر بین المللی، قادر به طراحی و اجرای ارتباطات وایرلس در انواع شرایط محیطی بوده و پهنای باند مورد نیاز مشتریان خود را صورت کامل و با ثبات مناسب تامین می نماید.

واحد پشتیبانی

این شرکت بر این باور است برترین تجهیزات شبکه بدون پشتیبانی مناسب و متعهد فاقد ارزش هستند.

ورسان با ارائه 38 ماه گارانتی متعهد و پاسخگو، سعی نموده برترین تجهیزات شبکه را با بیش از سه سال پشتیبانی فنی خود به مشتریان ارائه نماید.

این واحد جهت سهولت بررسی وضعیت گارانتی کالا توسط مشتریان اقدام به راه اندازی سرویس مرکز داده و پیامک نموده است تا تنها با ارسال سریال کالا به شماره 3000800208  وضعیت  گارانتی  کالا به مشتری اعلام گردد.