آغاز جشنواره پاییز ورسان

 

جشنواره پاییز ورسان

ویژه همکاران و مصرف کنندگان

بدینوسیله به اطلاع عموم همکاران محترم صنف IT در کشور می رساند، شرکت ویرا تدبیر ورسان، نماینده رسمی تجهیزات شبکه Tenda در ایران، در نظر دارد طرح فروش ویژه خود را با عنوان ” جشنواره پاییز ورسان”  به اجرا گذارد. بدیهی است این طرح  تنها از طریق نمایندگان رسمی ورسان در سراسر کشور قابل ارائه خواهد بود.

تفصیل جشنواره پاییز ورسان به شرح زیل می باشد:

هر یک از همکاران محترم با مراجعه به نمایندگان رسمی فروش شرکت ورسان در سراسر کشور قادر خواهند بود تا به ازای

هر 20,000,000 ریال خرید
یک کارت هدیه به ارزش 500,000 ریال

از فروشگاه مربوطه دریافت نمایند. این هدیه به صورت کارت بانکی و با طرح اختصاصی ورسان بوده که به راحتی قابل استفاده در تمامی عابر بانک های عضو شتاب و دستگاه های POS سراسر کشور می باشد.

در انتهای فصل پاییز مصرف کنندگانی که نام، نام خانوادگی، نام شهر و سریال کالای خریداری شده خود را به شماره 3000800208 پیامک کرده باشند، در قرعه کشی مورخ 1 دی ماه 1394 شرکت داده خواهند شد.

20 عدد ربع سکه بهار آزادی

جوایز این قرعه کشی می باشد.

اصول کلی طرح :

  • این طرح تنها شامل خرید محصولات Tenda با گارانتی 38 ماهه ورسان می باشد.
  • لیست نمایندگان مجاز در آدرس www.varsun.net درج گردیده است.
  • نماینده می تواند مجموع خرید همکار در دوران جشنواره را برای رسیدن به حداقل خرید جهت دریافت کارت هدیه ملاک قرار دهد و حتما نباید کل خرید در یک فاکتور صورت پذیرد.
  • قیمت فروش محصولات باید مطابق آخرین لیست فروش ارسالی برای نمایندگان باشد و به خریدهایی که شامل زیر فروشی شوند کارت هدیه تعلق نمی گیرد.
  • در صورت استفاده از هر یک از کارت های هدیه، اطلاعات کالاهای فروخته شده در فاکتور مربوطه توسط نماینده در اختیار شرکت ورسان قرار خواهد گرفت و نیازی به ارسال مستقیم فاکتور از طریق همکاران نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code